Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Your PC ran into a problem

Zdravim, bol som na youtube keď mi PC vyhodil tuto chybu, pisalo ze pozbiera a odosle udaje a reštartuje pc, na 65% sa to seklo,tak som ho reštartoval,odvtedy ale už nič nezbieralo a objavuje sa len tato chyba, reštartoval som ho asi 10 krat, nie vzdy sa mi zapla aj obrazovka, a ak ano,tak keď mi tam zasa svietila ta modra obrazovka,tak sa mi po asi minute akoby odpojila obrazovka...pc je nadalej zapnuty ale neviem čo robi... ako to riešiť? bude potrebne preinštalovať win? aj keď to by som nerad...alebo da sa nejako vratit/obnoviť system? do biosu sa da dostať,skušal som, nevyznam sa vtom tak sa prv opýtam vas.
všimol som si akurat že už včera trošku viac hučal par minut,nemusi to mať stym suvislosť... a ešte dnes som daval jeden mod do hry,možno zla inštalacia

edit : win 10
edit2: klavesnica nesvieti,myš ano

nezávazně bych to tipnul na konflikt ovladače grafiky.
musel bys v w10 najít nouzový režim (na internetu na to musí být amatérské návody, tak normální a intuitivní to mají:) a v něm si pustit třeba bsod viewer od nirsoftu.
nebo prohledat prohlížeč událostí, ale v nouzovém režimu a ve svinstvu jako je w10 to není dobrý nápad.
až se potvrdí chyba grafiky, driver odinstalovat a dát tam jiný (třeba starší), se kterým to bude fungovat.

edit2: klavesnica nesvieti,myš ano

to je ovšem jiné kafe, to vypadá na hw vadu - a tipuju základní desku.
prohodil jsi je v portech mezi sebou?

umí tvůj w10 vzdálený přístup? (home verze bohužel ne a vnc nainstalovaný nemáš)
že by se to dalo spustit bez těch usb krámů a připojit se na pc přes síť.

asi po pol hodke som vyskusal zas zapnut pc, vyhodilo oat modru obrazovku s chybou YOUR PC RAN....
dole mi piše tuto chybu:
stop code : system thread exception not handled

da sa urobit to že dam usb(zakupeny win) do pc,dam z neho bootovat a tam zvolim oprava win? tak ako na videu? watch ....

driver som aktualizoval asi pred 3-4 mesiacami
myš aj klavesnicu som prehodil do inych portov,nepomohlo,odpojil som aj repraky,sluchadla s mikrofonom....

mam w10 home veziu :( ...

nedokažem zapnuť obrazovku ,ani len do boot menu sa nedostanem,som pripojeny cez dvi kabel

edit : ale klavesnica a mys mi už svieti...
edit2 : stale sa snazim nahodit obrazovku,teraz ked som vypol pc,gombikom na start, tak mys aj klavesnica stale svieti aj pri vypnutom pc
edit3: pomocou dvi je pripojeny monitor ktory neukaze rozhranie systemu,odpojil som a pripojil som telku pomocou hdmi kabla,tiež žiadna odozva... mam pocit ze bude asi ozaj navine matična doska,ale nemam ziadnu nahradnu alebo inu na vyskusanie... myslim si to koly tomu ze ostava ta klavesnica aj mys svietit po vypnuti pc... btw maticna je msi b150 pc mate,a graf karta je sapphire r9 380x, pripajam prave do graf karty pretoze ked bol skladany pc myslim ze sa ovladac integrovanej neinstaloval..

driver som aktualizoval asi pred 3-4 mesiacami

když to windows10 nezakážeš, updatují ovladače za tebe, a ty nové verze samozřejmě mohou mít nové chyby.

když výstupy ze saphire nezobrazují celý postup od zapnutí, potřeboval bys vidět výstup ze základní desky.
další možnost je udělat cmos reset, co se změní.

málokdo má doma náhradní základní desku. kromě prohození ramek (nebo ponechání jen jedné), resetu a eventálně vytažení pcie grafiky moc toho moc udělat nejde.

opravu win10 neřeším, já to svinstvo nainstalované nemám a nezajímá mě.
abys mohl opravu (boot z usb) začít, musíš se nejdřív dostat do biosu a musí fungovat klávesnice + myš.

pc som nechal bez elektriky celu noc, pritlacil som viac dovnutra baterku, je skoro cela pod grafikou,takze som ju vybrat nevedel, vybral som jednu RAMku a skusil zapnut pc, pc sa spustil bez problemov, tak som tu RAMku tam vratil a opäť bez problemov sa pc zapol...nieje mi jasne preco (pravdepodobne) prave to vybratie RAMky pomohlo

edit: a ďakujem za pomoc
edit2 : vysmol som si ze vcera mi svietila na maticnej doske cervena led(pri nej napisane ez debug led) čo to je?