Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače win 7

Dobrý den, přátelé,
obracím se na Vás s prosbou o radu.
Známý si koupil nový NTB bez OS a jako ukázkový staromilec trvá na instalaci Windows 7.
Problém spočívá v tom, že na stránkách výrobce jsou ke stažení pouze ovladače pro WIN 10.
Ptám se tedy, zda má smysl WIN 7 instalovat, nebo zda již není cesta, jak takovéto zařízení s tímto systémem korektně zprovoznit.
Pro upřesnění: Jedná se o produkt Lenovo IdeaPad 330 15-IGM (81D10039CK)
Mnohokrát děkuji za názory a rady.

Možná by stálo za to postahovat oficiální ovladače pro Win10 a podívat se, jestli náhodou nejsou i pro Win7. Alespoň u některých by to mohlo fungovat.
Jestli seženeš všechny ovladače, tak si je důkladně zazálohuj, při příštím hledání už se ti to nemusí povést.