Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android 7.0 - přesun Kontaktů a SMS z Telefonu na SIM

Dobrý den,

Musím dočasně používat náhradní mobil a proto potřebuji všechny kontakty a SMS, které jsou v paměti telefonu, přesunout na SIM kartu.

V kontaktech taková možnost je, ale pouze kopírovat (ne přesunout). Navíc, některé kontakty se nepodařilo, z nespecifikovaných důvodů, zkopírovat.

Smazání kontaktů z telefonu i vytvoření kontaktů, které nešly zkopírovat, by šlo udělat ručně, ale bylo by to zbytečně zdlouhavé.

Zkoušel jsem nainstalovat pár aplikací, ale žádná nedokázala problémové kontakty zkopírovat. Umožňují sice smazat všechny kontakty, ale pouze ze SIM karty.

U SMS jsem nic o přesunu nenašel ani nelze poznat, kde přesně se nacházejí.

Prosím Vás o radu?

Děkuji

Nějak nechápu proč je nemáš v cloudu?

edit: a proč nejdou zkopírovat, to bude vědět jen vývojář aplikace kontaktů tvého telefonu. Tak jako tak kopírování na SIM kartu mi nepřipadne dobrý nápad - přijdeš o hodně informací kontaktu. Maximálně jako jednosměrné nakopírování.

Ano. Máte pravdu, nešlo zkopírovat kontakty s dlouhým názvem a ty, kde je uvedeno více jak 1 číslo.

Nevím, co je u Vás ztráta informací. Mám tam pouze jméno a číslo, takže to by problém nebyl. Pouze by bylo nutné zkrátit názvy a rozdělit hromadně uložená čísla u jednoho kontaktu.

Každopádně, pořád zbývá to, jak hromadně odstranit kontakty z telefonu.

Navíc, jak je to s SMS? Vím, že paměť SIM (na rozdíl od paměti mobilu) je vždy stejná. Ale, to nic nemění na tom, že by to nešlo přesunout. Přesto jsem to nenašel.

Co, prosím Vás, navrhujete?

Děkuji