Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční klávesnice

Zdravím,
mám problém s klávesnici. asi jsem něco zmáčkl :-)
Notebook Acer aspire ES1-311, Win 10
přestala mi částečně fungovat klávesnice kromě písmen ASWY, mi žádné nefunguje , klávesa Fn funguje pouze s klávesou M (0) jinak také nic
ovladače stažené nové ze stránky výrobce , bez efektu
Netušíte prosím kde by mohl být zakopaný pes?

Díky za odpovědi

Problém může být v kontroleru klávesnice, může být v tom, že se ti podařilo něco nalít do klávesnice, může být v tom, že vypadnul káblík, který spojuje klávesnici se základní deskou...¨

Pokud připojíš externí klávesnici, funguje? Tím bys eliminoval problém základní desky.

Práve včera som riešil podobný problém. Deti mali pripojený notebook k TV a pozerali rozprávku. Synovec kvôli nabíjaniu mobilu odpojil napájací kábel k notebooku a potom sa divili, keď im zrazu rozprávku vyplo.
Po pripojení nabíjania mi nefungovala klávesnica ani touchpad, obraz bol len na TV, na notebooku nič.
Pomohlo mi vybratie batérie z notebooku, podržanie tlačidla zapnutia na cca 30 sec (kábel nebol zapojený). Potom som naspäť založil batériu, pripojil kábel, zapol notebook a ten už nabehol v normálnom režime.