Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno adobe flash player

Dobrý den, chtěl bych se zeptat odinstaloval jsem si z windows flash player flash obě verze npapi i ppapi, a stále mi jde přehrát v prohlížečích na youtube videa nebo například mi jde zapnout flashplayer na google chrome digitv....myslel jsem že po oddinstalování to už nepůjde?

Flash player je součástí Google Chrome, ten nejde odinstalovat.
Video je standardně dnes v HTML5 a to flash nepotřebuje. Pokud Chrome narazí na cokoliv ve flashi, vyžaduje povolení od uživatele.
Nastavení v Chrome je zde chrome://settings/content/flash