Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor na tuto sestavu

Dobrý den,

zde přikládám odkaz na seznam na CZC. Stavím nové železo a rozhlížím se. Zaujala mne tato sestava, prosím o názory popř. co vyměnit/kde ušetřit př. kde naopak přidat. Vzhledem k uložení PC ve stole nepotřebuji nic estetického. Takže case je myslím dobrý příklad toho kde by se dalo ušetřit.

Zde odkaz:
https://www.czc.cz/cplrgvchgqit096k81eql0a1k9/seznam?fbclid=IwAR1wmtzCxh0vzL4BbhYWSTDZULNHszX8QBoijeCZPpFoJaNiRCvmozjOmP0

Mnohokrát děkuji za rady.

Špillar

Za mě to máš OK,k tomu prknu je dražší protože má lepší zvukovku SupremeFX S1220A než ty levný za dva litry,jestli pak budeš řešit zvuk tak si připrav dva litry na zvukovou kartu navíc když vemeš levnější MB,jestli zvuk neřešíš klidně můžeš vzít levnější...

Jetli nechceš prosklenou case tak bychvzal tuhle,jenom tip.....https://www.czc.cz/phanteks-eclipse-p400s-izolovana-cerna/220395/produkt

Musíš zjistit jakou máš licenci..oem, retail.. atd... https://www.instaluj.cz/magazin/jakou-mam-licenci-windows-oem-retail-nebo-volume-

Jak to myslíš s tou kopií? Jakože si uděláš z disku boot kopii Windowsu třeba na flashdisk a pak nainstaluješ na nový pc?

Nevím, já měl za to že některý nainstalovaný licence Windowsu jsou v pc vázáný na hardware a na nov pc se dá instalovat jedině přenosná licence Windowsu...potom záleží jestli jde o krabicovou nebo digitální verzi kterou stahuješ...přesně nevím jak to je ale co vím že to není jen tak jednoduchý...ono by s tím neměl být asi při aktivaci žádný problém..ale do nového pc bych chtěl instalovat vše správně licencovaný..