Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mozzila firefox 63.03 64bit nefunguje tak jak má.

Mám nainstalovaný prohlížeč mozzila firefox 63.03 64bit v windous 7 ultimate 64bit service pack 1.Před nějakou dobou než se to updatovalo na verzi co jsem napsal se začala ukazovat hláška APPCRASH,když to minimalizuji a chci to vrátit nazpět.Předtím to tak nedělalo.

Tohle to nahodí:
Název události problému: APPCRASH
Název aplikace: firefox.exe
Verze aplikace: 63.0.0.6865
Časové razítko aplikace: 5bc8e0c0
Název chybného modulu: atidxx64.dll
Verze chybného modulu: 24.20.13017.5001
Časové razítko chybného modulu: 5ba19356
Kód výjimky: c0000005
Posun výjimky: 000000000083642e
Verze operačního systému: 6.1.7601.2.1.0.256.1
ID národního prostředí: 1029
Další informace 1: b851
Další informace 2: b851bedd271b2a72b76c52ba85d91e3a
Další informace 3: 9be0
Další informace 4: 9be0a4ce6a477df0eeeee37f9bbdee04

Tohle by měl být problém s grafickým ovladačem (konkrétně knihovnou AA /už jsem to kdysi řešil - jde o celkem fousatý problém/). Přeinstaluj driver grafiky, nejlépe ze stránek výrobce GPU. Nečistils systém nějakým hypersuper cleanerem?

edit: Mohlo by pomoct vypnout antialiasing.

Ovladače grafické karty jsem instaloval koncem září.

Proč? Já jsem kdysi /jak už jsem povídal/ řešil téměř stejný problém před lety kvůli hrám nejmenovaného zákoša. Stačilo vypnout AA v nadstavbě ovladače GPU. Avast cleaner nevím co je, ale pokud se jedná o potrat zvíci CCleaneru, máš zřejmě svou odpověď.

Verzia Firefox 63.03 neexistuje.
Ak si mal na mysli Firefox 63.0b3, tak používaš BETA verziu Firefoxu - takže nechávaš vývojárov na sebe testatovať nové - pripravované verzie Firefoxu. Odporúčam používať iba oficiálne verzie Firefoxu.

Odporúčam stiahnuť oficiálnu najnovšiu verziu Firefoxu. Dnes je to verzia 63.0.
Všetky oficiálne verzie Firefoxu nájdete tuna: http://archive.mozilla.org/pub/firefox/releases/
Vypnite Firefox a natvrdo preinštalujte ten problémový Firefox tou stiahnutou inštalačnou.