Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KVALITNÍ A NE DRAHÝ EXTERNÍ HARDIS

JÁKÉ ZNAČKY HARDDISKŮ JSOU SPOLEHLIVÉ O VELIKOSTI 2 T nebo dokonce až 6T I PŘI NIŽŠÍ CENĚ.

NAŠLA JSEM TŘEBA NABÍDKU 3 T ZA 3 599,- WD 2.5" Elements Portable 4TB černý Externí disk USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0), WDBU6Y0040BBK-WESN,

NEBO v ROZBALENÉM zboží:

WD My Book 6TB
Externí disk USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0), WDBBGB0060HBK-EESN ZA 4839,. ROZBALENÉ ZBOŽÍ-původní cena 6999,-.

WD My Cloud Home 6TB
Datové úložiště 3.5", USB 3.0, GLAN, WDBVXC0060HWT-EESN 4839, PŮVODNÍ cena 5999,-

Seagate BackUp Plus Hub 6TB + 2x USB, černý
Externí disk 3.5", USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0), ZA 4 086,- rozbalené zboží - PŮVODNÍ cena 4 990,- .

WD 2.5" My Passport Ultra Metal 4TB
Externí disk USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0), WDBFKT0040BGY-WESN za 3 591,. původní CENA 4 599,-.

Děkuji za radu!

ježuro, už zase kecáš? usb disky přece dělají všichni oba zbylí výrobci.
od wd se vyhnout řadě wd elements (nejnižší jakost) a wd my passport (nesmí se poškodit).

samozřejmě samostatný box a do něj sata disk je nejlepší, zvláště pro lidi co neumí odpojovat usb.

tazatel:
ujasni si, co vlastně chceš. přenosný 2.5" disk, nebo těžký 3.5" krám s externím napájecím zdrojem?
ve druhém nepřenosném případě bych preferoval spíš disk s LAN připojením, ať je využitelný v celé domácí síti.