Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Office počítač komponenty

Zdravím,
chtěl bych vybrat komponenty pro základní PC, který bude sloužit jen k surfování na internetu a nějáká kancelářská práce.
K dispozici mám již case i vhodný zdroj.
Potřebuju vybrat desku,cpu s intergrovaným procesorem, ramky a ideálně i nějáký SSD disk 250gb pro rychlý přístup.
Napadlo mě toto. Co myslíte ? chtěl bych se vlézt do 6k.

Notebook jedině při potřebě cestovat, nebo při absolutním nedostatku místa pro PC. PC se totiž dá při poruše relativně jednoše opravit, zatímco NB po záruce poletí většinou do elektroodpadu a výrobci dnes umí dobře načasovat jejich životnost, takže většina levných NB moc nevydrží.