Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problemy tlaciaren HP DeskJet 2600, Blue ray LG interna

Mam naledovny problem. K zostave dva z mojho popisu som pripojil novu tlaciaren HP DeskJet 2632. Hned po pripojeni vsetko fungovalo, tlaciaren tlacila poskusal som co to, isla. Asi o tyzden som si chcel nieco vytlacit a tlaciaren vobec nereaguje. Skener ide, kopirovat kopiruje, vytlaci skusobnu stranku, ale akonahle tam poslem tlacit nieco z PC, tak nereaguje. Ani v zozname cakania na tlac sa nic nenachadza. V programe od HP zadam udrzba tiskarny, tam potvrdim "Stranku diagnozy kvality tisku" a ona mi to vytlaci. Dam tlacit nejaky subor a ani tuk? Ja viem asi som d-e-b-i-l a nieco prehliadam, prosim poradte ako to rozchodim. Dalsi dotaz na Blue Ray LG BH16NS55. Doniesol mi ju kurier a uz ked som ju rozbalil a potriasol nou, tak tie vnutornosti sa tam akosi hybali, tak som to zapojil a neberie absolutne nic od zvukovych CD, cez DVD s hramy(blue ray som neskusal, nemam ziadne poruke). Ked s tym zahrkam, tak nielen, ze to vnutro sa tam hybe, ale pocujem aj ako tam strngoce nejaky srobik, alebo kus kovu. Toto mi je zrejme jasne a poslat to nazad, ale ta tlaciaren mi neda pokoja. Mam sice v alze zaplane, ze ju mozem dojst kedykolvek v zarucnej dobe vymenit, ale ak sa to da sfunkcnit, tak k tomu pristupovat nemienim.
Vdaka za rady
Skusal som ju odinstalovat, vymazat ten HP program a neviem co vsetko mozne. Max som sa dostal do stavu, ze ked som poslal nieco na tlac, tak akoby sa nachystala a potom NIC, aj z mobilu cez WiFi mi vytlaci, len z toho PC ani za slaka.

Sem cpeš dve akože závady dvoch odlišných prístrojov do jedného gulášu zvaného ako "eintopf".

Skus vymiesť spooler skriptom v dávke pre Notepad.exe s príponou *.bat:

@echo off
net stop spooler
del /Q /F /S /A "%systemroot%\System32\Spool\Printers\*.*"
echo Starting print spooler.
net start spooler

net stop spooler
del %systemroot%\System32\spool\printers\* /Q /a /s /f
net start spooler

exit

S tým BR - jedine reklamovať. Lebo ak v útrobách Blue Ray LG BH16NS55 niečo štrkoce, nevypadá to velice dobre.