Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno propojeni pc

ahoj mam problem. muj PC je k internetu napojen na integrovanou sítovou kartu do pc jsem pridal dalsi sitovou kartu.potreboval bych nejak udelat aby sel internet na dalsim pc co mam vedle v pokoji.jde to nejak?
dekuji za radu

pouzil jsem hledani ale nic moudreho jsem nenasel.omlouvam se

Ide. Vo win si kliknes pravym na druhu sietovku alebo kdesi v sprave sieti ci kde a zvolis aby zdielal internetove pripojenie.
PC prepojis krizenym kablom a nastavis na oboch (u prveho len u tej druhej sietovky) rucne IP adresu napr. 192.168.1.1 a 192.168.1.2 a masku 255.255.255.0

Prvy PC bude musiet byt zapnuty aby siel net na druhom. Preto je router lepsi.