Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sapphire ATI Radeon HD 2400 Pro

Zdravim všecky, mám doma takovej problém, nedávno u nás bylo hafo teplo a mě z toho tepla odešla grafika, že se jí upekl jeden kondik a už to nejede, což je asi jasny, když ji odešel kondik :( mno tak se poohližim po nove a vybral sem levnou ale relativně dobrou Sapphire ATI Radeon HD 2400 Pro. Jde o to jestli to můj PC zvládne, myslim si že jo, ale lepší je mít víc odbornějších názorů :)

Zdroj: CoolerMaster eXtreme Power 380W
MB: Asus A7V600 (je trochu starší ale v pohodě)
HDD: 500 GB SAMSUNG
CD/DVD: Samsung
CPU: AMD Athlon XP 2400+ ~2.0GHz
Zvuk: mám tam i zvukovku nějakou starší 5.1 i když mám repro 2.0, ale ta může jít klidně pryč, protože deska má i integrovanou
Pak tam mám ještě jeden menší vetráček

Podle mě jde o to co kolik spotřebuje, což já teda nevim, existuje na to program jak to zjistit? Ta grafika co odešla byla nVIDIA GeForce FX 5500 a s tou to jelo uplně v pohodě, žádný samovolný restarty nebo tak něco. Kdyby jste potřebovali nějaký další detaily, tak no problem

x1650 je dosť obstojná karta,sám som ju používal na staršej doske s čipsetom VIA a bola prakticky bez problémov,chová sa ovela stabilnejšie a málokedy vie spraviť nejaké nepríjemné prekvapenie,jedinou jej "nevýhodou" je absencia directX10,v dnešnej dobe je 512MB videopamäť taká zlatá stedná cesta,grafický čip s ňou pracovať vie,takže jediný argument proti by bola vyššia cena oproti variante s menšou videopamäťou