Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna administrátora ve Win 10 Pro

Koupil jsem v S Bazaru notebook s W10 Pro. Jako administrátor je tam uveden "někdo" s G-mailovou adresou, jehož heslo pochopitelně neznám. Myslíte, že by to šlo nějak změnit? Ne, že by mi to až tak vadilo, ale jsou tam určitá pravidla, kterým se při práci musím podřizovat. Př.pokud chci stáhnout odkudkoliv nějaké video samo mě to určuje složku, kam se má stáhnout. S obrázky, soubory PDF zrovna tak. Na nastavení Firefoxu to nereaguje. Díky za radu.

když to tvrdí ivzez, stojí za to abych si přečetl celé zadání:
aha, notebuk z bazaru - cizí instalaci nevěřím, a po zavedení online ms účtů -> načisto naistalovat znovu.

když coa štítek nemáš a netušíš jak se tam licence dostala, zkus nirsoft produkey, ale tuto instalaci na ntb ber už napůl jako veřejnou.