Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlevnější a nejlepší připojení k internetu

Prosím vás, přes co mám připojit internet když chci abych neměla moc drahý měsíční paušál?Mám připojený internet přes Modem(4G), ale mám malý signál a za ty prachy ten internet nestojí. Za chvíli se stěhuju a plánuju připojit internet přes něco jiného a levného. Je lepší to připojit přes kabelovku nebo přes ADSL? Cenově...i rychlostně.A jak to přes tu kabelovku připojím?Nějak k televizi? A jak přes ADSL?Moc nevím co to vlastně to ADSL je. Děkuji...

Připojení přes kabelovou televizi je připojením na zásuvku rozvodu televizního signálu. Poskytovatel zajistí zařízení ( kabelový modem). Všechny kabelové televize ale nemusí internet poskytovat- nejlépe je zeptat se v sousedství, nebo si dostupnost u kabelovky ověřit. ADSL připojení je přes telefonní přípojku.