Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při výběru země během tovarního nastavení nefunguje myš ani klávesnice

Dobrý den,
Chtěl jsem se zbavit bordelu v mým počítači
a tak jsem použil tovární nastavení. Vše vypadalo v pořádku, dokud nenastal výběr země.
Chtěl jsem vybrat Českou republiku a kliknout na ano, ale všiml jsem si že myš nereaguje a ani klávesnice restartoval jsem to nepomohlo, vypojil a zapojil USB nepomohlo, nevíte si rady?
PS: klávesnice mi svití ale myš ne.
Změna předmětu, původně: Při vybírání země během tovarního nastavení nefunguje myš ani klávesnice (Prasak)
Výběr vs. vybírání (Prasak)

A to jsi instaloval jaky operacni systém ?
* IMHO nejaké prvni UBUNTU co jsi nasel na netu ? :-) (zrejme se ti behem instalace nepodarilo zavest ovladace. Kdyz zadavas zemi etc tak v pozadi uz probiha zavadeni samotného systému pocitaje ovladace ).
TiP ~ V pripade ze pouzivas pro pripojeni tvych periferii port [USB_3], tak namisto zapoj klavesnici do [USB_2.0] nebo pres adapter [PS/2] (Co je to PS/2 adapter ?).