Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paypal a dva accounty

Ahoj jsem začínající streamer a už má dívá pár lidí. zvažuji mít paypal a možnost Donate. Jeden účet již mám soukromý a chci založit druhý musí to byt premiér účet nebo stačí obyčejný a když mi přijde nějaký donate mohu si poslat na ten můj soukromý? pokud má budou chtít podpořit

Ahoj, prečo si keď tak nepridáš na svoj PayPal účet len ďalšiu mailovú adresu? Podľa mňa je zbytočné si zakladať ďalších 100 účtov a potom zo všetkých účtov si to posielať na jeden... nebude ti lepšie a príjemnejšie keď ti ľudia pošlú donate rovno na tvoj súkromní účet? Aspoň budeš mať čo papať ;-).