Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor kostičkuje/bliká

Zdravím,
koupil jsem si nový pc (RX 580, R5 1600x),teď jsem k tomu zapojil monitor přes HDMIa ten se začal nějak kostičkovat. V minulém pc, či u ntb šel a jde furt, ovšem u pc po zapojení do gpu nějak blbne.
Monitor mohu zapojit jen přes HDMI do gpu, DVI monitor nemá. Při připojení do MB to ukazuje, že není signál.
Nevíte proč? Pomůžou nové ovladače? - mám DVD k tomu, ale nemám mechaniku, asi bych to musel přes ntb dát na flashku.
Díky za rady, pokud tu nějaké budou.

Drivery aktuální již jsou, to byla první věc, co jsem udělal.
Nainstaloval jsem vše, ale stále nic +GPU se neukazuje v Správa zařízení - - > Graf. Adaptéry... Je tam pouze základní graf. adaptér Microsoft. Takže chyba bude někde i s grafikou, ale měla by být dobře připojena.

No, správně nainstalované jsou, akorát v czc buď špatně příšrubovali, nebo namontovali gpu a ona se povolila a je nakřivo, není vodorovně... Raději do toho vrtat nebudu, může být poškozená MB-GPU, tak raději to reklamuju...

nepíšeš nic o tom, že bys instaloval nějaký ovladač k základní desce.
ovladače se dají stáhnout od výrobce základní desky + grafiky, přibalené cd nepotřebuješ.

(když neumíš instalovat ovladače, je lepší koupit sestavu s nainstalovaným systémem. tím je okamžitě jasné, že je sestava funkční)
zatímco nefunkčním je ten tvůj odkaz na image-server.