Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Twitch stream

Čau pokud chci zkusit streamovat a mít možnost dobrovolných donate musím mít i živnostenský list a musí se něco odváděl? i pokud někdo pošle donate například 50 kč. Děkuji

Ja si osobne myslim ze nemusis ak sa jedna o obcasneho strrsmera vsak kolko ludi streamuje a ma donate a neverim ze by odvadzali . Ostatny ako je naprk restt zolik a títo velky tak maju urcite zivnost lebo sa tym aj zivia ale ako obcasny streamer ktory ma malicke donate tak neviem vsak vela ludi streamuje