Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze otevřít internet

Po zapnutí a zadání PINU se nezobrazila spodní lišta a nemohu nic otevřít. Kolečko se točí a ozývá se hlasový komentář - pro mě nesrozumitelný. Děkuji za pomoc.

Kolečko se točí a ozývá se hlasový komentář

- Co jsi potkal na auto-stopu „Matyldu" ?
- Ve Windows ? Zkus pre-spustit plochu pomoci dvojstisku "WIN+R" (nebo CTRL-ALT-DEL -> nova uloha -> explorer) a napis :

explorer.exe

# Tedy jestli nejde o telefon, tablet, hodinky, nebo tvé nové TOMAGOCHI, nebo panel na pracce v koupelne.
TiP ~Jestli jde o Woknos 7 nebo 10, tak ho spust v nouzovém rezimu a nahledni do udalosti, nebo jen spust PC znovu, treba to "samo" zmizi kdyz se to "samo" i obevilo..