Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vybrat primární monitor pro BIOS?

Mám dva monitory. V Linux Mint mám nastavený jako primární monitor, který je připojen přes HDMI, sekundární přes DVI. Bootování i BIOS se mi zobrazoval na primárním. Teď jsem na druhý HDD nainstaloval Windows 7, v nich mám taky primární monitor přes HDMI, ale od té doby mi BIOS nabíhá na sekundárním monitoru. Jak nastavit, aby byl BIOS opět na primárním?

- IMHO az na « prohození vystupu » jako HDMI za DVI (pro prirazení zobrazení v rozhrani BIOS jako Primary_GPU_Out) to neudelas..
#Zasahovat do G_Bios a jeho tweakovaní neuvadim.

- Pro zobrazeni a jeho nastavení (primarní, poradí jednotlivych monitoru) ve Windows, stačí upresnit zobrazení pres pruvodce.