Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Realtek High definition manager -MSI (Nevyznám se)

Dobrý den, (předem bych chtěl podotknout že tohle je můj první stolní pc takže se nevyznám, vždy jsem měl jen notebook. Pardon že se vyjadřuji jak blbec ale bojím se o počítač takže radši popisuji dopodrobna ). koupil jsem si nový počítač. Nainstaloval sem ovladače z CD které jsem dostal k počítači. počítač je pravděpodobně značky MSI protože na manuálu a všude je MSI. jakmile jsem nainstaloval ovladače stáhlo to nějaký live updater. Nechal jsem vše updatnout ale stáhlo mi to asi 6 programů jako je MSI fast boot, MSI game, MSI App manager, MSI Charger.... ne přesně tyhle programy ale jmenovali se podobně. Přišlo mi to jako zbytečnost tak jsem to vše odinstaloval. Všiml jsem si že když otevřu Realtek High definition audio tak je do stylu MSI. Dá se nějak vrátit do defaultního vzhledu ? měl bych cd znova nainstalovat a nebát se ? Nebo bych to měl nechat tak jak to je v případě že to ničemu nevadí? PC jsem koupil převážně na hry v podstatě nic jiného než hrát na něm nemám v plánu.
předem díky za odpověd.

Takže jsem nic nemohl podělat ?
jestli ne tak je to fajn. stejne do toho realtek high definition nechodim temer vubec. Jenom jsem si rikal ze bych mohl mit nejakou spatnou verzi toho ovladace. ale tak asi dobrý jestli to nejak nevadí