Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doska so SATA 2 - pojde SSD disk SATA 3?

ahojte, mam dosku Gigabyte H61m S2PV a ma SATA 2. chcem si kupit SSD disk 240GB len na windows ale to je uz SATA 3. pojde mi to na mojej doske? a ak pojde bude ten vykon prenosu dat viditelne rychlejsi?

Změna tupého předmětu, původně: SATA 2 (host)

Můžeš koupit SATA 3 řadič do PCI-E slotu, ale taková investice do starého počítače je diskutabilní.

Už i ten nákup SSD - když má deska jen SATA 2, bude to celkové starší (a slabší) sestava, osobně nejsem příznivcem oživování zdechlin, je to neekonomické a přínos minimální.

Bylo by dobré vědět, do jakého PC ten SSD chceš nainstalovat....