Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na diagnostikovanie chyby v mobile

Dobrý deň,
Chcel by som sa spýtať či nemáte niekto skúsenosti z nejakými softvérmi na zistenie chyby v mobile,aby som mohol opraviť pokazený mobil a podobne ako majú napríklad servisy mobilov zistia chybu a potom to len opravia

Jak byste chtěl přehrát software, respektive firmware telefonu, když nejde zapnout? Anebo jde zapnout, ale nebootuje?
Pak stačí přes ADB flashnout FW - podrobnosti dohledate na internetu. Už si to přesně nepamatuji krok po kroku.

Dělal jsem to, když jsem si hrál s bootovací abrazovkou a pak mi přestal fungovat displej :D