Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava

Nikdo ti nenavrhuje podstatně dražší komponenty, aby bylo PC " nabušené " ! Jde o to, že když třeba přidáš 200 kč na desce, můžeš zvolit moderní chipset s lepší výbavou, podporou procesorů. AMD vyrábí nejen procesory, ale i velmi dobré chipsety pro ně. Já proti nVidii nic nemám, ale AMD má podle důvěryhodných lidí chipsety pro své procesory lepší. Zvolil bych desku od Gigabyte, či Asusu pro AM2+ . Poměr cena výkon je u tebou vybrané grafické karty také nevýhodný. Za podobnou cenu se dá pořídit lepší.