Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazuje se mobil v pc [ANDROID]

Mám problém když zapojím mobil přes micro-usb kabel do pc tak se mobil pouze nabíjí. V mobilu ani v počítači není nic že by bylo něco zapojené. Zkoušel jsem tovární nastavení a to nepomohlo. Možná to je už rozbitý vstup, ale radši se zeptám kdyby někdo náhodou věděl co s tím.
TELEFON: Asus ZenFone Go ZW500
CCA 2-3 roky starý

Zpravidla (neni podminkou) se telefon pri zapojeni zepta co za rezim chces zvolit. Nabijeni, prenost dat, importace fotek.
#I kdyz nemusi jit vylozene o tvuj prípad, nahledni do nstaveni -> USB, nebo na ikonku USB v info-liste.

TiP ~Zkus i jiny micro USB(DATOVY, jsou i 3 dratové nabijeci pres to "data" nedostanes) KABEL a port USB, klidne i na jiném PC.
# Nainstaluj i ovladac : Stahnout tady -> ASUS_Android_USB_drivers_for_Windows <-. Po instalaci ten telefon zapoj zpet do [USB] a melo by dojit ke spojeni ;-)

Nastavit další komunikaci,kromě nabíjení je třeba provést v mobilu. U některých typů je třeba povolit vývojářský režim,v jiných se dostaneš jen na SD a pod. Luxus jak býval za Nokií,že se vše ovládalo i z PC už skoro vymizelo.