Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blu-ray disc

Je k uložení dat kromě filmů ale i fotek a programů uložit toto vše nejlíp na blu-ray disc? Představuje blu-ray disc nejkvalitnější disc pro uložení jakýkoliv dat? děkuju za odpovědi

Neni nejlepsi.
# Teoreticky by bylo alespon z jedné moznosti nejlepsi ulození na plotnovém HDD pri teplote 20C° v suchém prostredí, zamklé od dosahu magnetickych vln a vybraci :-D (ale bezne staci i NAS + Raid)

co si představuješ pod pojmem "jakákoliv data"?
samotné video na brd je komprimované (vygoogli si co to znamená). standadizované rozlišení na brd je popsáno.
zatímco pro uložení software a jeho dat vyžaduješ minimálně bezeztrátovou kompresi (exe, cab, msi, zip, ...), tam ovšem neřešíš žádný datový tok a jeho dekódování v reálném čase.

na mě tvůj dotaz působí jako naprostý nesmysl.

to je děcko, co tu pod různými nicky celý víkend opruzuje hloupými dotazy.
kdyby myslelo, dokáže použít wikipedii nebo google. neobjevuje nic nového, nehledá řešení, tak nepotřebuje mozek. stačí najít co už je, ale ani to nedá.
ostatně kupovat si to stejně nebude, je to jen zbytečné otravování rozmazleného haranta.