Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC zostavy

Dobry den, poprosil by som Vas o pomoc. Mam tento pc : Procesor : AMD Phenom II X3 B75 3.00 GHz

Pameť RAM : 2x Patriot 4,00 GB DDR3 1600 MHz CL 11

Grafická karta : NVIDIA Geforce GTX 750Ti 1GB

HDD: 250GB Sata II 7200 rpm
1TB SeaGate

Základná doska :HP 3047h

Myslim si grafika je celkom pohode, tak aky procesol by sa hodil najviac k tejto zakladnej doske? Popripade vymena celej zakladnej dosky a procesora? Pocitac sluzi hlavne na hranie hier.

Rozpocet asi do 150-200euro

Dakujem

[TiP] ~ Jen jsem se chtel vyjadrit k tvému procesoru, kde v pripade ze tva deska podporuje [UUC], tak tvému 3xCore dosavadni CPU muze UNLOCK ctvrté « core » (které se vzdy muze v Multi-Thradovych ulohach hodit) , cimz budes mit procesor typu QUAD-CORE « Phenom II x4 975 » a  « zadarmo » . Jesli je tvé CPU kompatibilni k odemknuti pres [UUC], musis proverit porovnanim oznaceni > http://www.cpu-world.com/info/AMD/Unlocking_cores_and_L3.html a samotné UCC-"Unlock CPU Core" u vyrobce zakladni desky nebo v BIOSe.