Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena PC.

Morálne a materiálne zastaralý šunt vhodný akurát na charitu, len nie na predaj. Ale, ak sa niekto dnes nájde z masy širokých radov a zástupov chtivých kupujúcich s dobrou dušou, ošklb ho so šesťmesačnou zárukou na zmluvne predanú vec podpísanú v.r. pred notárom v zmysle Obč.zákonníka.