Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spousteni videa ze Zprav na Seznamu

Zdravim vsechny. Mam posledni dobou mensi problem, no spise vetsi:-) Kdyz si chci spustit nejake video ze Seznamu, treba ze zprav tak se me po nabehnuti ukaze pouze toto upozorneni v cernem pozadi " Toto Video Neexistuje" je to skoro furt, jsem bezradny. Ma nekdo zkusenost jak videa bezproblemove spoustet? Diky za kazde info.

Bylo by dobře zjistit, co z těch dvou možností zabralo. Jestli DNS, tak není potřeba nouzový režim. Pokud to DNS nezpůsobovala, tak po jednom zakazuj ta rozšíření, až dojdeš k tomu, které dělalo tu chybu. Pokud to bude nějaké rozšíření typu AdBlock a pod., tak je potřeba zkontrolovat filtry (některý je asi špatně).

DNS na to nemá vliv. U mě: EDGE a Vivaldi funguje normálně (Chroma nevedu - tak nevím)
FF, PaleMoon, Opera po několika obnoveních (F5) to jednou někdy dvakrát přehraje, a potom zase ne.
V čem jsi to testoval?

edit: FF v Nouzovém režimu jede normálně, když jenom zakážu doplňky, tak to blbne.

Můj dotaz to není, problém mě nějak netrápí. Narazil jsem na dotaz se spoustou obecných rad, tak jsem to otestoval a napsal výsledek.

Tady bude asi chyba v některém souboru ve složce s profilem.

Možné je všechno, ale že mám vadný profil v Opeře i PaleMoonu považuji za málo pravděpodobné.

Info od tazatele kulový. výpis z console? verze adblocku ? Jsou nějaké requesty blokované? šlo to jindy?

Zkus si na daném webu vymazat+zakázat cookies.

Některé weby hijackují prohlížeš když detekují adblock a uplně tě poblejí a bylo by bláhové se podívat, že i blbé video půjde. Do doby než se cookies smažou tomu nic nepomůže. Nebo vypnout inline javascript, ale to způsobí nejspíš také znefunkčnění.

Firefox je na blokaci nejlepší, protože narozdíl od chrome umí filtrovací pravidlo script:contains(adbDetect) (v nové syntaxi ##^script:has-text() ), které je klíčem pro tuto blokaci.