Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lifebook e751 win 10

Pekný deň. pomožem/pohorším si nejako ak nainštalujem na svoj notebook win 10?

teraz tam mam win 7 a budem ho reinstalovať.

zostava:

Intel core i5 2520m 2,50 GHz
8gb ram
intel hd 3000
ssd 120 gb

ďakujem za každú radu

Jasné s ovládačmi by nemal byť problém.
Len občas použijem nejakú náročnejšiu aplikáciu.( Náročnejšiu pre túto zostavu) a u Windows 7 už je občas nejaký problém. Samozrejme to môže byť aj zaplneným HDD. Je na 98% zaplnený ? Tak skôr som myslel či sa niečo zmení? Nečakám nejaký super Pc s výkonom i7ky. Skôr či sa niečo zmení v chodbe aplikácii napríklad. Používam ho skôr pracovné na cestách