Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DDR 3

ahojte,
mam DDR 3 1333Mhz 2x2gb a chcem rozsirit a mam len dva sloty... ak kupim jednu 8 gb a pridam k nej 2gb co mam bude to lepsie ako ked kupim dve 4gb nove sparovane?

co tě vede k nemocnému nápadu řadit vedle sebe paměti s různým uspořádáním a různým časováním?
jaký přínos má k 8gb modulu přilepený ještě 2gb, kromě nekompatibility?

2x 2gb prodej, kup 2x 4gb.
jen kdybys to pc chtěl provozovat donekonečna a nebyl si jistý, zda někdy budeš potřebovat 16gb, pak by se hodil 1x8gb modul. ale to je málo pravděpodobné, to by ses tu neptal na takovou hloupost jako 8+2.

První otázkou je, jaký je přesný typ tvé základní desky. Podle současného osazení 2x2GB půjde zřejmě o něco staršího a v tom případě tam nemusí větší paměťové moduly vůbec fungovat.
Až tedy zjistíš ten typ základovky, tak ho sem uveď, jinak nelze poradit jaké paměti můžeš osadit.