Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Môj gmail účet získal Hacker

Takže mám otázku, dá sa nejako kontaktovať google. Mám problém s tým že môj emailový účet na google obsadil hacker, ktorý zmenil totálne prihlasovacie údaje. Zmenil Heslo, kontrolný email dokonca telefón. Dá sa v tom prípade niečo robiť?

Do účtu sa nemôžem prihlásiť pôvodné čislo zadané v emaile bolo 0904 *** *14 a teraz je tam 0904 *** *04, číslo bolo zmenené. Pôvodný email na obnovenie bol f****@azet.sk a teraz je tam kr****@hotmail.sk. Ďalšia bol otázka: Kde som chodil do školy Zadal som odpoved a vypísalo mi že odpoveď nesprávna. Do emailu sa teda nedostanem, čo teraz. Po snahe sa mi podarilo aby mi google poslal overovací kód ale po zadaní mi to vypísalo, google nemôže overiť vlastníctvo účtu.

A isiel si teda podla tychto krokov? https://support.google.com/accounts/answer/7299973

Dost dolezite bude asi:

Použite známe zariadenie a miesto

Ak je to možné:

Použite počítač, telefón alebo tablet, na ktorom sa často prihlasujete.
Použite rovnaký prehliadač (napríklad Chrome či Safari) ako zvyčajne.
Buďte na mieste, z ktorého sa obvykle prihlasujete, napríklad doma alebo v práci.

A nasiel som ze ked google neuzna ze si zadal dostatocne info tak ucet naspat neziskas, bohuzial