Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upload

Dobrý den mám problémy s internetem pokuď zkusím poslat nějaké video , nebo někam chci nahrát nějaký soubor internet v podstatě instantě spadne nebo se extrémně zpomalí , náš poskytovatel to nevyřešil jediné co nám řekl technik bylo ( Signál vám blokují stromu s tím mi nic neuděláme) Je nějaká šance aby ten upload šel nebo se budu muset v noci vydat z pilkou uříznout pár stromů ?

Předem děkuji

jestli v té tajné obci není více poskytovatelů internetu, poděkuj minulé vládě.
eu nám přikleplo 14mld na porytí internetem právě takových shitholes. soudruzi klasicky uvažovali to nacpat do chřtánu o2, který má historický podíl na tom, že internet mimo města první kategorie stojí za vyliž.

uřízni si co chceš, ale nezapomeň potom zasadit celou školku nových.

jedna technická: máš doma více pc a všechny se chovají stejně? jestli jsi dost bohatý, potom si na upload pořiď lte.

Omlouvám se za opožděnou odpověd , Na všech počítačích je internet stejně špatný , a upload ho prostě schodí i když posílám např video na mobilním telefonu . A na LTE určitě nemám momentálně platím u poskytovatele 500 kč měsíčně a více se mi za to dávat nechce je to u něj střední tarif a nedosahuji zcela takových hodnot jako lidé co tento tarif mají taky