Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou přesouvat filmy na flash disk.

Poměrně často se mi stává, že některé filmy nejdou natahat na flashku - zasekne se kopírování (resp. datový přenos ukazuje 0 kb/s). Je chyba v nastavení, ochraně proti kopírování, nebo mám snad vadnou flashku?

Zkus ten USB klic flashnou (muzes pouzit i diskpart) a pak to zkus znovu [NTFS].
Kdyz jsi ho flasoval tak jsi mu nastavoval jakou hodnotu velikosti alokační jednotky + format ??
# Nenastavuj mu vic jak "4090" octect.
TiP ~ [Rufus] https://rufus.ie/ . Po spusteni zvol tvuj klic USB -> NTFS -> FORMAT