Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s pc

Dobrý den mám otázku ,když zapnu PC tak to asi na 5s pipne dlouze a pak se resetne a zase dokola občas to aj cvaká (speaker) nevíte co by to mohlo být ? Desku sem kompletně vyndal na stůl a připojil jen desku chladič a ram vše vymenene na zkoušku - zdroj ramky ani grafika to nejsou ,vymenenena baterka,buď cpu nebo deska v háji ,díky za rady David

Právě że sloty jsou ok 2x2 gb Corsair žluté sloty ,2x2gb červené sloty ,zkoušel sem i 1x1gb Kingston 1gb 800mhz a stále to nejelo jen dlouze piplo jinak deska se jmenuje tuším gigabyte ga-ma720-us3,zdroj taky ok jen nevím jestli to je deska nebo cpu dlouze to pipne a pak se to resetne a dokola,CMOS sem skusil, když vytáhnu všechny rám tak to také dlouze pipne a když procesor vytáhnu což se asi nedělá nevím tak to nepipe vůbec ale zdroj se točí a cvaka speaker on i s procesorem cváka a pak dlouze pipne.