Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zástupce webové stránky na ploše

Ahoj,

prosím o radu. Před několika lety jsem si vytvořil na ploše počítače odkaz na webovou stránku, která se sice otevírala v Chromu, ale jako aplikace, nikoliv jako záložka v prohlížeči. Nyní si potřebuji takto uložit jinou stránku, ale přes Vytvořit zástupce... v Chrome, se mi na plochu uloží klasický odkaz, který se po otevření zobrazí standardně jako záložka v prohlížeči. Už nevím, jak jsem ukládal tenkrát ten odkaz, ale předpokládám, že také přes Vytvořit zástupce....

Děkuji za pomoc.

ok, som tu,... jedná sa o rozšírené -> ďalšie nástroje -> vytvoriť odkaz [HZllNyl.png]

teraz som odkaz vytvoriť neskúšal a zdá sa mi že to pozmenili, pred tým tam bola zaškrtávacia kolónka "otvárať stránku v samostatnom okne", pomenovanie blbé, ono to vytvorilo na plohe .lnk súbor ktorý otvorením, ale stránka sa otvárala v nie plnohodnotnom chrome browsery ale iba v jej nejakej časti skoro podobne jak na Anroide je WebView.

Jo pozerám, google to odstránil z chromu. lnk súbor otvorí už celý chrome.

E: tak predsa to ide:

[zHCvZtS.png]

avšak je nutné vytvoriť shortcut stejným spôsobom jak je popísané hore, pak prejsť na chrome://apps , kliknúť pravým na vytvorený lnk a nastaviť otvárať ako okno.

[IvzbqBc.png], troška ma akurát sere, že momentálne neni možné pri vytváraní lnk rovno nastaviť ciele, vtedy bola ponuka: chrome, ploha, taskbar, štart a tieto 4 položsky sa zaškrtávali jak si chcel.