Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dualboot

Dobrý den, chci si udělat dualboot, můžu nainstalovat operační systém každý na jeden nebo musí být operační systémy jen na jednom disku? děkuji za odpovědi

Pokud můžeš, dej to NEZÁVISLE na 2 disky, žádný dualboot. Vybereš si po F11 (nebo jiné klávese). Neza...eš si zavaděč a můžeš se toho kdykoliv snadno zbavit. Nic k tomu nepotřebuješ, žádný zásah do zavaděče, každý disk má svůj.