Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrazkovy hosting s alby zdarma

Potrebuju nekde umistit jedno nebo vice alb s obrazky. Ke kazde fotce chci mit moznost pridat nejaky text, ktery se bude zobrazovat spolu s obrazkem.
Google Photos nevyhovuje (zpusobem prezentace), Flickr nefunguje (pri pokusu o vytvoreni alba se zavesi), imgur neni to, co hledam... Cvicne zkousim Rajce, ale mozna poradite neco lepsiho?

Dik!

U spodního okraje okna najdete volbu „Po uložení přejít rovnou v úpravě alba“. Pokud ji necháte zatrženou, po kliknutí na tlačítko Uložit se dostanete na editační stránku alba Upravit album, kde můžete například upravovat způsob zobrazení a řazení fotek, přidat popis alba a dodatečně doplnit vodoznak či některé z fotek smazat.

zdroj: https://www.milujemefotografii.cz/zaciname-s-online-galerii-zonerama-zalozeni-uctu-a-nahrani-prvnich-fotek

Nepochopil jsem (a to jsem cetl cely navod, ale porad tam pletli nejake socialni site), ale aspon mi ten navod potvrdil, ze se fotky daji mazat :)
Nakonec se ukazalo, ze ikona tuzky znamena kazdou chvili neco jineho, takze se musim jen prepnout do spravneho modu, kde ikonka tuzky znamena "Moznosti" a ne "Popis".

Ten navod je jinak vazne divnej - treba na "Upravit album" jsem se nedokazal dostat.

Ale konecne to funguje, dik!