Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Export ppt do hocicoho len text

Opat som dostal strasnu bojovu ulohu. Do skolz prisli dokumenty od statnych uradov v ppt formate. Potrebujem exportnut len text, aby sa dokumentz dali vytlacit len textove verzie tychto blbosti bez tych zbytocnych obrazkov a farieb okolo.

V nastavení tisku by měla být možnost vytisknout slidy bez podkladů, černobíle, případně třeba 6 slidů na jednu stranu. Hledej něco jako vytisknout jen osnovu (MS) nebo teze (OOo). S textem jako obrázek je to pochopitelně těžký.

Pokud ti nestačí tisk, ale potřebuješ txt na další zpracování, tak přes tu osnovu nebo teze a Ctrl+A by to snad šlo, ale bez formátování a obrázků, pochopitelně.