Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus eee upgrade ram a hdd

Zdravím všechny potřebuju radu od odborníků. Koupil jsem skoro novej ntb asus eee vím žádná pecka ale chci udělat upgrade dát víc ram a nový ssd disk máte někdo zkušenosti z praxe co tam jde dát. Chci dát ddr2 nebo ddr3 aspoň 4gb a disk ssd tak 240gb co myslíte nebo ti co to dělali půjde to. Dík za rady.

No, nevim priteli jestli [RAM] pomuze, ale rozumim. V techto zarizenich je pronajmuto ze startu hned 1.6Gb z 2.Gb, spustis Chrome a vse se sekne..
IMHO chces dokoupit [RAM], protoze ti chybi vykon, [SSD] protoze se ti vse otvira pomalu a vse je pomalé, je tak ? No, pravda ja takova ze (viz vyse) hlavni brzdou je tvé CPU. Mozna bys mel spis popremyslet o lehcim (Light_OS) operacnim systému.

TiP ~ Na obdobné "veci" jsem preferoval instalovat OS typu [Androidx86], tak by jsi z té veci mel alespon rychlejsi tablet ;-) (samozrejme nechybi i moznost Dual-Boot)
#Pres sluzby "Google Play" mas nasledovne pristup k aplikacim hram kde zpravidla vzdy najdes nejak vyhovujici aplikaci jak pro surfovni na netu, mensim hram, nebo textovych editoru, video jako VLAN, ctecek dokumentu PDF, mailového klienta a dasli.

[NA STAHNUTI]
• PhoenixOS : http://www.phoenixos.com/en/download_x86
• Androidx86 Oreo : https://osdn.net/projects/android-x86/releases/69704
• CMx86 2018_Stable : http://www.android-x86.org/releases/releasenote-cm-x86-14-1-r2

... vsak, zeptej se Inda:

Samozřejmě je mi jasné že to je prostě bída a utrpení ale šlape dobře filmy všechno v pohodě zkoušel sem diagnostiku aut taky cajk a chci na základní nastavování routru uložiště softwaru atd nejsem profík samozřejmě s nikým se nechci rovnat ale dělám nebo spíš pomáhám známým a starším lidem co nemají moc peněz s jejich železy když maj problém tak někdy na něco potřebuju noťas a svů velkej se mi tahat nechce. Prostě vím že to nikdy raketa nebude ale trošku ho chci nakopnout dík za rady.