Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem google: mail: věcička - Připojit- nakreslit náčrtek , nelze kreslit, v basic rozhraní nelze přílohu

Mám dotazy k google mail.

Nevíte, proč v základní verzi google mail ("HTML") nejde tak základní věc jako Připojení přílohy? Prostě tam na to není žádný prvek. (Normálně používám IMAP rozhraní a mnou používané programy samozřejmě přílohy umí.)

za druhé jsem si všiml novinky, že v jiné ("Střední") verzi se po kliknutí na Připojit se ukážou 2 možnosti: Nahrát soubor a Nakreslit náčrtek, tak jsem ho ze zvědavosti zkusil, ale bohužel nereaguje vůbec na myš, nic to na plátno nekreslí. Nevíte kde je problém a jak to zprovoznit? Broser Chrome 68.

Hovada jedny
zlaté stránky mi už 5 let nechodí
Nevím jaký meč máš na mysli, nejsem šermíř

co je anonimu
Antiviry nevedu, viry také, čističe ano, pouze blokokátory. Mimochodem, pokud bych byl pitomý a měl špatně nastavený blokátor, že by blokoval toho víc než má, PAK bych si stěžoval, že nevidím nějaké prvky na stránce i v normálním rozhraní (běžné plné i nějaké mobilní)