Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uložení dat prohlížeče

Poradí někdo, jak nastavit v portable Firefoxu, či čímkoliv jiném, zachování cookies, přihlášení, akceptaci upozornění cookies, odmítnutí serverů o zasílání novinek, poloze, atd? Vždy po restartu PC vše zmizí a je třeba vyplnit a nastavit vše znovu, děkuji. (Uložení cookies a hesla mám v nastavení zapnuta).

Ty položky, o kterých píšeš, Firefox portable běžně ukládá. Máš asi narušený ten profil FF (K:\tvoje cesta k Portable FF\Data\profile). Udělej si nový tak, že stávající složku s profilem při zavřeném Firefoxu portable přejmenuješ).

Po dalším spuštění toho FF portable se vytvoří nový profil. Tam by mělo už všechno fungovat normálně. Z té původní složky si tam pak můžeš přenést soubory s hesly, záložkami a historií (NIC JINÉHO!). Všechno se překopírovává při ukončeném Firefoxu!

Problém možná může být i v umístění, kde máš ten portable FF rozbalený. Pokud to nebude fungovat, změň umístění portable verze v PC (třeba někam na nesystémový disk). Zkontroluj si about:preferences#privacy, jestli nepoužíváš trvale anonymní režim, případně jestli mazání těch dat nemáš předvoleno.