Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklama po zapnutí pc

Zdravím,
Mám problém s pc, keď ho zapnem, tak sa mi okamžite zapne sám internet a vyhodí mi reklamu s nevhodným obsahom. Neviete nejaký spôsob ako to zmazať, aby sa mi nič nezobrazovalo? V poslednej dobe som nič nesťahoval, takže s nejakou aplikáciou to nemohlo prísť. Dnes som zapol pc a už sa mi to zobrazilo.

• Podivej se do polozek po spusteni, pres Auto_RUNS od Microsoftu, nebo pres prikazovy radek pro zobrazeni jak polohy (location) tak registracniho klice :
* Jako alternativu bych ti doporucil i : procmon|Process Monitor

gcim Win32_StartupCommand |Select-Object Name, Command, Location, User

[83949-gci-jpg]

Dezaktivuj, proved kontrolu systému (viz KURT prispevek nize). Je-li jiz v prohlizeci, zkontroluj i obsah polozky 'HOSTS', nastaveni proxy..
• Kde najdu polozku HOSTS ?

C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts

• Muzes pouzit i kombinaci klaves WIN+R a vlozit :

%SystemRoot%\System32\drivers\etc

# Bohuzel hodne souboru je pro Anti-Cosi zcela pruhledné, proto je zapotreby je zkontrolovat rucne. Tak jak "zasuvné moduly" v tvém prohlizeci.
[Jak poznam jaké mam nainstalovane] ? Pro zobrazeni treba v chrome, staci jen kdyz napises do url radku :

chrome:\\extensions