Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Logitech G203 Pro problém

Dobrý večer, mám problém zo svojou Logitech hernou myškou.
Zakupil som si ju nedávno, a začala robiť "neplechu". Keď napr. držím myšku niekoľko CM od podložky, tak sa občas stane že kurzor stále reaguje na pohyb myši. Neviete kde môže byť vada a ako to opraviť? Nerád by som ju reklamoval. A ešte sa chcem spýtať, dá sa nejako tá reakcia kurzora "vypnúť"? ˇ6e kurzor bude reagovať iba vtedy, keď je myš položená, a nie keď je trošku vo vzduchu?
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Myši většinou už podložky nepotřebují,pokud není ze spodu špinavá,tak asi reklamuj. Já mám "neherní?" myš a při nadzvednutí kurzor stojí,nereaguje.Možná je problém právě ta podložka.

Reklamáciu myslíš v preklade kúp úplne novú že? Lebo myš som kúpil v NAY, a kvalita 0 bodov... keby som ju reklamoval, tak by mi síce dali novú, ale zasa by som ju mohol dať na reklamáciu. Takže reklamácia by bola len strata času.

Nemusi, Logitech G203 Prodigy je normalni opticka mys, ktera, kdyz se zvedne do vzduchu, tak se samozrejme kurzor nehybe, takze bud mu s ni neco hybe softwarove, staci tu mys ozkouset v jinem PC nebo holt dostal nejakou vadnou, to se samozrejme muze stat i Logitechu, takze by normalni reakce byla to zkusit reklamovat, nechce, jeho problem.