Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Optika u myši Razer 16k dpi spálená

Zdravím jak abych se nenudil tak mi sabotér poškodil myš zapalovačem. Myš funguje ale optické čidlo viz obrázek (žlutý pinčl) je mrtvý. vevnitř je bublina a na pohyb nereaguje.

Nevíte kde bych ho sehnal ? (nemůžu zjistit přesný typ z těch zjistilených čísel a písmen co jsou na čipu nebo někde na netu) Nebo není jiná možnost než do servisu ? děkuji

viz odkaz

Razer Mamba 2015

Tu myš jsem kupoval z bazaru. Blbnula tak jsem ji reklamoval. Dostal jsem uplně novou. O cenu nejde. Má více funkcí než moje poslední myš. Má lepší senzor. Je konfigurovatelná ve více směrech. Do ruky mi sedne. Jsem s ní spokojený.
Ano je dobrá. No a co že je to Razer. Jsi zaujatý proti značce.

Tudiž tvůj první komentář je nemístný a postradatelný.