Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod DVD do jednoho souboru

V oblasti videa jsem nejsem příliš znalý. Potřeboval bych poradit nějaký prostředek, resp. software, který dokáže zazálohovat (lépe řečeno převést) DVD do jediného souboru, který by pak šel přehrávat na televizi. Nechci ale obraz disku ISO, spíš klasický videosoubor, např. *.mpg. Klidně může jít o placený produkt, to mi nevadí, spíš se mi jedná o to, aby to byl spolehlivý nástroj, který nepadá a se kterým jsou dobré zkušenosti. Nemám moc chuť si hrát s nastavováním nebo s věcmi jako vypočítáváním nejlepšího datového toku, spíš bych potřeboval nějaký jednoduchý program typu vše v jednom, protože potřebuji převést několik stovek DVD. Takže uvítám tipy spíš z vlastních zkušeností, na internetu se dá nalézt cokoliv, ale ne vše funguje a některé programy a návody jsou už hodně staré.

Ještě jsem zapoměl uvést upřesnění,že většina převodních programů silně znehodnotí kvalitu. Pokud budeš chtít převod ve stejné kvalitě,tak to bude časově velmi náročné a navíc,není jistota,že tebou navržený příklad bude stát za tu námahu.