Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pripojenie predného panela na základnú dosku

Zdravím, zapajal som nový PC a niesom si uplne istý či je zapojenie predneho panelu správne. Všetko mi funguje na prednom paneli správne ale chcem si to radšej overiť.
V návode nebola schema tak som musel cez QR kod v navode isť na PDFko na webe kde som našiel tuto schemu:
lh4w2c

V návode je uvedené SYSTEM PANEL CONNECTOR(20-5 pin F_PANEL) ale na tejto digitalnej verzii na ktorý navod odkazuje je 20-8pin označenie, neviem či je to podstatne ale líši sa to.
dosku mám TUF-B450-PRO-GAMING

Takto som to zapojil: http://prntscr.com/lh4xcg
Štvorce sú 1-pin a obdlžníky 2-pin, neviem ako je to s polaritou u takýchto kontaktov...samotné koncovky ani kontakty na doske niesu označene +/- polaritou.

• Ta polarita je pro [LED]. RESET a PWR_SW jsou jen spinace tem je to jedno. Kdyz zamenis + a - tak ti nebude svitit, ale nic tim nepokazis, maximalne ti nebude blikat [LED] pri HDD aktivite, power.
# Nebo vse zapoj obrazkem/popisem ktery je na jednotlivych pripojek smerem DOLU. (na normalnich CASE je to vyznaceno)