Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win7-virtuální okna

Zdar, na netu jsem kdysi četl o možnosti přepínat na obrazovce na ploše přímo okna a mít to jako bych měl více monitorů. Nevím jak to přesně popsat, ale přikládám v příloze obyčejný sken obrazovky - šipky je myšleno abych klikl buď na levo nebo na pravo a přepl jakoby na novou plochu/obrazovku. Mám win7. Kde sežnu nějaký build instalačku která mi to umožní? Díky moc za radu.

Ano, máš prostě další plochu, jako na Androidu. Ale pokud necháš spuštěný film i na jiné ploše, tak uvidíš jen ten, který si vybereš a slyšíš zvuky i z toho druhého, pokud ho nepozastavíš. Možná to bude v nastavení.
Co se týče videa, proč nepoužiješ klasický playlist nebo záložky?

Nadar

Co ze to presne chces ?
• Jestli spravne rozumim, staci jen vytvorit virtulani plochy. Pouzit muzes 3xstisk klaves → [Windows + Ctrl + D] , - a nasledovne pomoci [Windows + Ctrl + sipky ◄ nebo ►] , aby jsi mezi temy plochy mohl navigovat (doleva, doprava).
#Nic instalovat nemusis, je to zaklad soucasti Windows.

TiP ~ Pro rychlejsi orientaci mezi WOKNY pouzij "Win + TAB" coz ti umozni *rychlej nahled, kde v horni liste na obrazovce muzes rychle nahlednout na tvé vytvorené plochy (nebo je mazat, vytvaret).
*Ilustracni obrazek rychlého nahledu na aktivni plochy:
[83982-m-plochy-png]

zkusil jsem ten program dexpot..[Windows + Ctrl + D] nic to nedělá nejde mi to:/ posílám sken obrazovky, přesně takhle nějak jsem to myslel, ale mrkni na sken, potřeboval bych aby to hrálo, videa jsou stoplý..já bych potřeboval aby to takhle když kliknu na výběr oken, aby videa byly spustený...zatim jde jen zvuk ze vsech videí..ale potrebuji aby hrála jestli mi rozumis

v podstatě se snažím o vlastní multidimenzi..jako je u 02..tam kdyz kliknes takhle na výběr..tak se ti udela takhle výber a muzes si vybrat jaky sportovní zápas co zrovna běží si vyberes...ale u te moznosti ty videa běži...tady jsou stopnutý..snad mi rozumite
ja si v kazdym oknu spustim zvlast pres prohlizes jiny fotbalovy zapas a chci to sledovat takhle ve čtyřech čtvercích, je jedno ze to bude zmenšený..ale lepsi nez na jedny plose ruzně rovnat a skladat vedle sebe pod sebe nad sebe nová okna prohlizece...snad mi taky rozumite co myslim