Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základná doska - niečo som pokazil

Cavte chcel som si dat uptade na bios a niečo som pokazil. Začal sa mi uptadeovat bios, restartol sa PC a nechce nabehnúť obraz.... Neviete co stým? Komponenty v PC sú dobré. Je nutné vymeniť ten cmos chip? Alebo sa to dá nejaké nainštalovať späť?
Změna předmětu, původně: Základná doska (karel)
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

Málo informací. Některé desky mají dual Bios,který by měl pomoci. Také je důležité máš-li na desce vyjmutekný chip s Biosem,nebo ne. Nakonec asi skončíš s deskou v servise a ponaučením,že se dává pozor i na tzv. rev u Biosu.