Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s sms

redmi note 4
Je možný že kdyz mi prijde sms, uvidím ji třeba na zamykací obrazovce, ale neotevřu jí, že se to bere jako kdybych měl třeba 48h vyplý telefon, a proto mi pak uz ta sms neprijde..? Protože vcera mi prisla sms, todle jsem udelal, a v ulozenych smskach ji ted nemám, nebo se mi i stalo ze mi smska neprisla, i kdyz prej byla odeslána..?

Přesvědč se konkrétně. Nech si od stejného člověka poslat další SMS. Potom se ho zeptáš,jak mu přišlo,že zpráva byla doručena,hlavně v jakém čase. Myslím si ale,že pokud jsi ty měl zapnutý mobil,tak zpráva byla doručena,i když na zamykací obrazovku. Operátor opravdu neručí za nějaké doručování,třeba někdo nemá kredit,nebo má i jiné blokace.